اندیشگاه ملی ایرانیان
(INPG) گروهی علمی و پژوهشی است که با هدف پیشبرد دموکراسی و توسعه اقتصادی ایران در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و برنامه‌ریزی توسعه، و با بهره‌گیری از تجربیات کارشناسان و اندیشمندان به مطالعه و پژوهش می‌پردازد.  در این راه با توجه به مسایل جاری کشور، نیازهای ملت ایران و مشکلات روزمره از جمله مشکلات اقتصادی و بیکاری، راهکارهای تخصصی و عملی را با همکاری کارشناسان داخل و خارج کشور تهیه کرده، نتیجه نهایی را در دسترس عموم قرار می‌دهد. راهکارها و برنامه‌های تحت مطالعه با توجه به موقعیت سیاسی کشور، تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم ایران مورد بررسی قرار می‌گیرند.

این گروه کانونی برای همکاری نزدیک بین پژوهشگران، دانشگاهیان، کارشناسان و اندیشمندان ایرانی است که به آرمان پیاده‌سازی دموکراسی در ایران و یافتن راه حل‌های کارشناسانه و علمی در جهت توسعه کشور باور دارند.

این گروه با کسب نظر کارشناسان مختلف، در جمع‌بندی راه حل‌های ارائه شده کوشا بوده و پس از بررسی نهایی آنها توسط پیشنهاددهندگان، اقدام به انتشار راهکارها در وبگاه این موسسه خواهد نمود. کلیه طرح‌های تدوین شده در این اندیشگاه با حفظ حقوق پیشنهاددهندگان، بطور رایگان در اختیار عموم قرار می‌گیرد. نام و نشانی هیچ یک از پژوهشگران و کارشناسان در گزارش‌های نهایی درج نخواهد شد تا از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری شود.

اندیشگاه ملی ایرانیان از پژوهشگران و کارشناسان ایرانی علاقمند به برقراری یک دولت خادم در جهت پیاده‌سازی دموکراسی در کشور دعوت می‌نماید تا با استفاده از امکانات این موسسه برای انتشار مقالات و پژوهشنامه‌های خود، گامی در ارائه راهکارهای دستیابی به توسعه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور بردارند.


تازه‌ترین موضوعات پژوهشی سرخط خبرها رویدادهای اندیشگاه
توسعه بنادر ایران
برنامه توسعه صنعتی ایران
اخلاق، معنویت و منش در جامعه
قانون اساسی پیشنهادی ایران

آغاز به کار سایت انگلیسی اندیشگاه 
دریافت آخرین اخبار اندیشگاه در توییتر.در حال حاضر رویدادی وجود ندارد.
تماس با اندیشگاه ملی ایرانیان
تماس با اندیشگاه ملی ایرانیان با پست الکترونیک، تلفن و پست امکان‌پذیر است.

پست الکترنیک:  inpg.contact@gmail.com
تلفن:

اطلاعات تماس کامل در صفحه تماس با ما قرار دارد.